Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14FTD806R
Pieprasīt citātu
Latviešu
428189RNF14FTD806R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD806R
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RNF14FTD806R
  • Apraksts
    RES 806 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Sērija
    RNF
  • Pretestība
    806 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RNF 1/4 T1 806 1% R
    RNF 1/4 T1 806 1% R-ND