Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14DTD14K5
Pieprasīt citātu
Latviešu
300423
RNF14DTD14K5
  • Daļas numurs
    RNF14DTD14K5
  • Apraksts
    RES 14.5K OHM 1/4W .5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    14.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Citi vārdi
    RN 1/4 T1 14.5K 0.5% R