Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14DBC36K5
Pieprasīt citātu
Latviešu
5204507RNF14DBC36K5 attēlsStackpole Electronics Inc.
RNF14DBC36K5
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    RNF14DBC36K5
  • Apraksts
    RES 36.5K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.25W, 1/4W
  • Spriegums - sadalījums
    Axial
  • Biezums (Maks.)
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Sērija
    RNF
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Polarizācija
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    RNF14DBC36K5
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • FIFO's
    2
  • Paplašināts apraksts
    36.5k Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±0.5%
  • Apraksts
    RES 36.5K OHM 1/4W 0.5% AXIAL