Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14CTC8K25
Pieprasīt citātu
Latviešu
28893
RNF14CTC8K25
  • Daļas numurs
    RNF14CTC8K25
  • Apraksts
    RES 8.25K OHM 1/4W .25% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    8.25 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Citi vārdi
    RN 1/4 T2 8.25K 0.25% R