Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14CAC84K5
Pieprasīt citātu
Latviešu
RNF14CAC84K5
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    RNF14CAC84K5
  • Apraksts
    RES 84.5K OHM 1/4W .25% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    84.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RN 1/4 T2 84.5K 0.25% T