Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14BTE89K8
Pieprasīt citātu
Latviešu
3694521RNF14BTE89K8 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF14BTE89K8
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    RNF14BTE89K8
  • Apraksts
    RES 89.8K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±25ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    89.8 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    89.8 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film