Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14BTE13K7
Pieprasīt citātu
Latviešu
976990RNF14BTE13K7 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF14BTE13K7
  • Daļas numurs
    RNF14BTE13K7
  • Apraksts
    RES 13.7K OHM 1/4W .1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±25ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    13.7 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Citi vārdi
    RN 1/4 T9 13.7K 0.1% R