Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14BTD10K4
Pieprasīt citātu
Latviešu
6236711RNF14BTD10K4 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF14BTD10K4
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RNF14BTD10K4
  • Apraksts
    RES 10.4K OHM 1/4W .1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    10.4 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RN 1/4 T1 10.4K 0.1% R