Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF12JTD130R
Pieprasīt citātu
Latviešu
2637853RNF12JTD130R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF12JTD130R
  • Daļas numurs
    RNF12JTD130R
  • Apraksts
    RES 130 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Pretestība
    130 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Citi vārdi
    RN 1/2 T1 130 5% R