Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF12FTD1R47
Pieprasīt citātu
Latviešu
2246811RNF12FTD1R47 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD1R47
  • Daļas numurs
    RNF12FTD1R47
  • Apraksts
    RES 1.47 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Pretestība
    1.47 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Citi vārdi
    RN 1/2 T1 1.47 1% R