Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF12FTD1K21
Pieprasīt citātu
Latviešu
5997975RNF12FTD1K21 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD1K21
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RNF12FTD1K21
  • Apraksts
    RES 1.21K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Sērija
    RNF
  • Pretestība
    1.21 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RNF 1/2 T1 1.21K 1% R