Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF12DTD22K1
Pieprasīt citātu
Latviešu
208398
RNF12DTD22K1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RNF12DTD22K1
  • Apraksts
    RES 22.1K OHM 1/2W .5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
  • Sērija
    RNF
  • Pretestība
    22.1 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RN 1/2 T1 22.1K 0.5% R