Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCP1206FTD23K2
Pieprasīt citātu
Latviešu
6075223RNCP1206FTD23K2 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNCP1206FTD23K2
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RNCP1206FTD23K2
  • Apraksts
    RES 23.2K OHM 1% 1/2W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm)
  • Sērija
    RNCP
  • Pretestība
    23.2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.024" (0.60mm)
  • Iespējas
    Anti-Sulfur, Moisture Resistant
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    23.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film