Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF2512DTC82K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
798756
RNCF2512DTC82K0
  • Daļas numurs
    RNCF2512DTC82K0
  • Apraksts
    RES 82K OHM 0.5% 1/2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
  • Pretestība
    82 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    82 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film