Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF2512BTC37R4
Pieprasīt citātu
Latviešu
RNCF2512BTC37R4
  • Daļas numurs
    RNCF2512BTC37R4
  • Apraksts
    RES 37.4 OHM 0.1% 1W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
  • Pretestība
    37.4 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    37.4 Ohms ±0.1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film