Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF2512BTC243K
Pieprasīt citātu
Latviešu
RNCF2512BTC243K
  • Daļas numurs
    RNCF2512BTC243K
  • Apraksts
    RES SMD 243K OHM 0.1% 1/2W 2512
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.5W, 1/2W
  • Spriegums - sadalījums
    2512
  • Biezums (Maks.)
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
  • Sērija
    RNCF
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    2512 (6432 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    RNCF2512BTC243K
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • FIFO's
    2
  • Paplašināts apraksts
    243k Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±0.1%
  • Apraksts