Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF2010TTY49K9
Pieprasīt citātu
Latviešu
667193
RNCF2010TTY49K9
  • Daļas numurs
    RNCF2010TTY49K9
  • Apraksts
    RES 49.9K OHM 0.01% 1/3W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperatūras koeficients
    ±5ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
  • Pretestība
    49.9 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
  • Iepakojums / lieta
    2010 (5025 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    49.9 kOhms ±0.01% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film