Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF2010DTC3R74
Pieprasīt citātu
Latviešu
RNCF2010DTC3R74
  • Daļas numurs
    RNCF2010DTC3R74
  • Apraksts
    RES 3.74 OHM 0.5% 1/4W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
  • Pretestība
    3.74 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    3.74 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film