Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF2010BTC41R2
Pieprasīt citātu
Latviešu
RNCF2010BTC41R2
  • Daļas numurs
    RNCF2010BTC41R2
  • Apraksts
    RES SMD 41.2 OHM 0.1% 1/3W 2010
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.333W, 1/3W
  • Spriegums - sadalījums
    2010
  • Biezums (Maks.)
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
  • Sērija
    RNCF
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    2010 (5025 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    RNCF2010BTC41R2
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • FIFO's
    2
  • Paplašināts apraksts
    41.2 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±0.1%
  • Apraksts