Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF1210DTC82K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
RNCF1210DTC82K0
  • Daļas numurs
    RNCF1210DTC82K0
  • Apraksts
    RES 82K OHM 0.5% 1/3W 1210
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
  • Pretestība
    82 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    82 kOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film