Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF1210BTY100R
Pieprasīt citātu
Latviešu
6589263RNCF1210BTY100R attēlsStackpole Electronics Inc.
RNCF1210BTY100R
  • Daļas numurs
    RNCF1210BTY100R
  • Apraksts
    RES SMD 100 OHM 0.1% 1/3W 1210
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.333W, 1/3W
  • Spriegums - sadalījums
    1210
  • Biezums (Maks.)
    ±5ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
  • Sērija
    RNCF
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    1210 (3225 Metric)
  • Citi vārdi
    RNC 50 TA 100 0.1% R