Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF0805BTY100R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4611705RNCF0805BTY100R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTY100R
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RNCF0805BTY100R
  • Apraksts
    RES 100 OHM 0.1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±5ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0805
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    100 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    RNC 20 TA 100 0.1% R