Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF0805BTC23K7
Pieprasīt citātu
Latviešu
4615032RNCF0805BTC23K7 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTC23K7
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RNCF0805BTC23K7
  • Apraksts
    RES 23.7K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0805
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
    RNCF
  • Pretestība
    23.7 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    23.7 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film