Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RNCF0402BTC23K2
Pieprasīt citātu
Latviešu
5109907RNCF0402BTC23K2 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNCF0402BTC23K2
Noliktavā
10000+
  • Daļas numurs
    RNCF0402BTC23K2
  • Apraksts
    RES 23.2K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0402
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Pretestība
    23.2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.063W, 1/16W
  • Iepakojums / lieta
    0402 (1005 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.014" (0.35mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    23.2 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film