Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCS0402FT1K21
Pieprasīt citātu
Latviešu
RMCS0402FT1K21
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RMCS0402FT1K21
  • Apraksts
    RES 1.21K OHM 1% 1/16W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0402
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Sērija
    RMCS
  • Pretestība
    1.21 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.063W, 1/16W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0402 (1005 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.016" (0.40mm)
  • Iespējas
    Anti-Sulfur
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1.21 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film