Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCP2010JT270R
Pieprasīt citātu
Latviešu
6183289RMCP2010JT270R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCP2010JT270R
  • Daļas numurs
    RMCP2010JT270R
  • Apraksts
    RES 270 OHM 5% 1W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Pretestība
    270 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums / lieta
    2010 (5025 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    270 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film