Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCP2010JT1M80
Pieprasīt citātu
Latviešu
1738586RMCP2010JT1M80 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCP2010JT1M80
  • Daļas numurs
    RMCP2010JT1M80
  • Apraksts
    RES 1.8M OHM 5% 1W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Pretestība
    1.8 MOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    1.8 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film