Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCP2010FT332K
Pieprasīt citātu
Latviešu
3649271RMCP2010FT332K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT332K
  • Daļas numurs
    RMCP2010FT332K
  • Apraksts
    RES 332K OHM 1% 1W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Pretestība
    332 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    332 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film