Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCP1210FT560R
Pieprasīt citātu
Latviešu
2502244RMCP1210FT560R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCP1210FT560R
  • Daļas numurs
    RMCP1210FT560R
  • Apraksts
    RES 560 OHM 1% 1/2W 1210
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Pretestība
    560 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    560 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film