Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCP1206FT750R
Pieprasīt citātu
Latviešu
392748
RMCP1206FT750R
  • Daļas numurs
    RMCP1206FT750R
  • Apraksts
    RES 750 OHM 1% 1/3W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    750 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    750 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film