Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCP0805JT2R00
Pieprasīt citātu
Latviešu
RMCP0805JT2R00
  • Daļas numurs
    RMCP0805JT2R00
  • Apraksts
    RES 2 OHM 5% 1/3W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    2 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    2 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
  • Sastāvs
    Thick Film
RMCP10CG
RMCP10CG
Apraksts: PANEL FRONT 16.7X10.5X0.5" BE/GY
Ražotāji: Hammond Manufacturing
RMCP0805JT15K0
RMCP0805JT15K0
Apraksts: RES 15K OHM 5% 1/3W 0805