Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCP0805FT36R5
Pieprasīt citātu
Latviešu
RMCP0805FT36R5
  • Daļas numurs
    RMCP0805FT36R5
  • Apraksts
    RES 36.5 OHM 1% 1/3W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    36.5 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    36.5 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film