Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF2512FTR430
Pieprasīt citātu
Latviešu
5956281RMCF2512FTR430 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FTR430
  • Daļas numurs
    RMCF2512FTR430
  • Apraksts
    RES 0.43 OHM 1% 1W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    430 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF 1 0.43 1% R