Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF2512FT84R5
Pieprasīt citātu
Latviešu
464204RMCF2512FT84R5 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT84R5
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RMCF2512FT84R5
  • Apraksts
    RES 84.5 OHM 1% 1W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Sērija
    RMCF
  • Pretestība
    84.5 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    84.5 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film