Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF2512FT6R80
Pieprasīt citātu
Latviešu
565103RMCF2512FT6R80 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT6R80
  • Daļas numurs
    RMCF2512FT6R80
  • Apraksts
    RES 6.8 OHM 1% 1W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±400ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    6.8 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    6.8 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film