Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF2512FT681R
Pieprasīt citātu
Latviešu
7017398RMCF2512FT681R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT681R
  • Daļas numurs
    RMCF2512FT681R
  • Apraksts
    RES 681 OHM 1% 1W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    681 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF 1 681 1% R