Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF2512FT28K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
837962RMCF2512FT28K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT28K0
  • Daļas numurs
    RMCF2512FT28K0
  • Apraksts
    RES 28K OHM 1% 1W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    28 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1 28K 1% R