Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF2512FT13R3
Pieprasīt citātu
Latviešu
6353586RMCF2512FT13R3 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT13R3
  • Daļas numurs
    RMCF2512FT13R3
  • Apraksts
    RES 13.3 OHM 1% 1W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    13.3 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF 1 13.3 1% R