Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF2010JT75K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
5038140RMCF2010JT75K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF2010JT75K0
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    RMCF2010JT75K0
  • Apraksts
    RES 75K OHM 5% 3/4W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Pretestība
    75 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    2010 (5025 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF2010JT75K0CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    75 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film