Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF2010JT4K70
Pieprasīt citātu
Latviešu
1716899RMCF2010JT4K70 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF2010JT4K70
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    RMCF2010JT4K70
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Pretestība
    4.7 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W