Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF2010JT24R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
3636333RMCF2010JT24R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF2010JT24R0
  • Daļas numurs
    RMCF2010JT24R0
  • Apraksts
    RES 24 OHM 5% 3/4W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Pretestība
    24 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W
  • Iepakojums / lieta
    2010 (5025 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/2 24 5% R