Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF2010JT10R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
5555141RMCF2010JT10R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF2010JT10R0
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    RMCF2010JT10R0
  • Apraksts
    RES 10 OHM 5% 3/4W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Pretestība
    10 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W