Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF2010FT205K
Pieprasīt citātu
Latviešu
5888136RMCF2010FT205K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT205K
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RMCF2010FT205K
  • Apraksts
    RES 205K OHM 1% 3/4W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Sērija
    RMCF
  • Pretestība
    205 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2010 (5025 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/2 205K 1% R