Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1210FTR300
Pieprasīt citātu
Latviešu
383601RMCF1210FTR300 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FTR300
  • Daļas numurs
    RMCF1210FTR300
  • Apraksts
    RES 0.3 OHM 1% 1/2W 1210
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Pretestība
    300 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
    1210 (3225 Metric)
  • Citi vārdi
    RMC 1/4 0.3 1% R