Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1210FT422K
Pieprasīt citātu
Latviešu
5964268RMCF1210FT422K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT422K
  • Daļas numurs
    RMCF1210FT422K
  • Apraksts
    RES 422K OHM 1% 1/3W 1210
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Pretestība
    422 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    422 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film