Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1206FT97K6
Pieprasīt citātu
Latviešu
767800RMCF1206FT97K6 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT97K6
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF1206FT97K6
  • Apraksts
    RES 97.6K OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    97.6 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF 1/8 97.6K 1% R