Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1206FT6K98
Pieprasīt citātu
Latviešu
6179635RMCF1206FT6K98 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT6K98
  • Daļas numurs
    RMCF1206FT6K98
  • Apraksts
    RES 6.98K OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    6.98 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Citi vārdi
    RMCF1206FT6K98DKR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    6.98 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film