Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1206FT15K4
Pieprasīt citātu
Latviešu
1819721RMCF1206FT15K4 attēlsStackpole Electronics Inc.
RMCF1206FT15K4
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF1206FT15K4
  • Apraksts
    RES SMD 15.4K OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.25W, 1/4W
  • Spriegums - sadalījums
    1206
  • Biezums (Maks.)
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)