Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF1206FG38K3
Pieprasīt citātu
Latviešu
4989082RMCF1206FG38K3 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FG38K3
  • Daļas numurs
    RMCF1206FG38K3
  • Apraksts
    RES 38.3K OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    38.3 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Citi vārdi
    RMC 1/8 38.3K 1% G