Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RMCF0805JT360R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4647775RMCF0805JT360R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JT360R
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RMCF0805JT360R
  • Apraksts
    RES 360 OHM 5% 1/8W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    360 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    RMCF 1/10 360 5% R